Alasko kennel

ŠTĚPÁN - jeden z našich nejlepších lídrů, úžasně chytrý a přizpůsobivý pes. Narodil se

v roce 2012 a má za sebou spoustu závodů včetně vítězství v MČR Šediváčkův long a skvělému 5.místu na La Grande Odyssée ve Francii. Černý s bílou ponožkou. 

MAUGLÍ: výborný lídr a tempař, narozený v roce 2010. Máme po něm jednu generaci potomků. Jeho předkové pocházejí od legendární chovatelky Hege Ingebrigtsen z Narviku.

BUGY - drobná fenka narozená v roce 2011, starý poctivec, velmi pracovitá.  Máme po ní v týmu jednu generaci štěňat.

FIFI -  hnědá fenka, dcera Bugy narozená v roce 2013, naše největší a nejsilnější fena, výborně lídruje. Běhá ve dvojici se Štěpánem.

PINĎA - syn Bugy, bratr Fifi, narozen v roce 2013, náš absolutně největší pes. Když dostával své jméno „Pinďa“, nikdo netušil, že naroste do takových rozměrů.. Velký dobrák.

BROUK– jeden z našich starších psů, narozen v roce 2011, díky své netradiční postavě (krátké nohy a velká hlava) připomíná pitbula. Je to ale ohromně vytrvalý běžec.

MILKA – důchodkyně narozená v roce 2007, ze které je už pes domácí, neběhá a důchod tráví jen procházkami. Za svých aktivních let ale lídrovala spřežení a byla moc šikovná. Máme po ní 2 geerace potomků.

OLÍ – dobrosrdečný pes narozený v roce 2014. Nejlepší pes pro dogtrekkingy.

EVŽEN –  pejsek po Milce a Štěpánovi, modrooký, narozený v roce 2015. Běhá v lídru, je chytrý a šikovný, ale tak trochu hyperaktivní a „třeštiprdlo“.

KNEDLÍK – bratr Evžena, modrooký, narozený v roce 2015. Velký a dlouhonohý pes, patřil mezi naše nejtlustší štěňata (odtud jméno), ale naštěstí se vytáhl a teď je výborný běžec. Občas i lídruje.

ALVÍN – důchodce, náš první člen smečky, narozený v roce 2007. Už neběhá, ale důchod tráví na kennelu s ostatními psy, býval to asi nejvychytralejší ze všech našich psů a snažil se vždycky prosadit svou..

RAMPA – další z důchodců, má v sobě největší podíl Alaskana, je chlupatější. Závodně už neběhá, ale býval to náš nejlepší lídr, který má za sebou velké úspěchy.

BOHOUŠEK – černý středně velký pes, lehčí stavby, narozený v roce 2015, běhá v týmu.

LIBUŠKA – mladá a nadějná fena, narozená v roce 2016. Běhá v lídru, ale zatím jen ve dvojici se zkušeným parťákem. Výborná tempařka.

LIBOR – bratr Libušky, narozený v roce 2016 v současné době naše největší naděje do budoucna. Učí se v lídru, je naprosto excelentní tempař a má obrovskou výdrž a nasazení.

TONÍK + ČERTÍK + BERTÍK + ZŮZA – partička našich „puberťáků“ , štěňata z našeho chovu po Mauglím. Narodili se v roce 2017 a zatím se zaučují v jejich první sezóně.

PONOŽEK + PODKOLENEK + ŠTĚPÁNKA + BUBA – čtveřice našich nejmladších štěňat, narozených v roce 2018. Opět z našeho chovu, děti Libušky a Štěpána. Vkládáme do nich velké naděje, zatím se starají o obveselení celého kennelu..

© Alasko kennel Czech Republic . Proudly created with Wix.com

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon